«Миколая зустрічаймо в цей святий величний час»

19.12.2017 13:03:51

19 грудня - День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Святого Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у почтову скриньку, або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров'я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважують: чого бульше. Чи буде подарунок, а чи можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

Вже стало доброю традицією проводити свято Миколая в нашій Каховській районній бібліотеці для дітей. І сьогодні на свято – гру «Миколая зустрічаймо  в  цей  святий  величний час» до нас завітали учні 1-б класу СЗОШ№2 (вчитель Завгородня О.М.). Під час заходу дітки прослухали легенди про Святого Миколая, познайомились з народними віруваннями, прикметами, пов'язаними з цим святом. На свято до нас завітало чортенятко Антипко, який  познайомився  з дітками.

Учні отримали велике задоволення від участі в цікавих конкурсах, різноманітних іграх, Вони ліпили сніговика. Були сніжколовами. Відгадували того, хто ховався під маскою. Відгадували тваринку, яку зображали за допомогою рухів. Прикріпляли ніс сніговику. Вирізали ялинку. Самі читали вірші про Новий рік та Миколая.

На завершення заходу добро завжди перемагає і Миколай - чудотворець приходить з ангелятками  до дітей із своїми побажаннями і подарунками. Кожна дитина отримала солодощі та подарунок. Ми гадаємо, що свято Миколая залишиться надовго в пам'яті дітей.

Корисні посилання