Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко зустрівся з учасниками антитерористичної операції на Сході України

17.06.2015 09:04:09
Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко зустрівся з учасниками антитерористичної операції на Сході України

16 червня у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради міський голова Володимир Коваленко провів зустріч з учасниками антитерористичної операції на Сході України. В зустрічі також взяли участь окремі керівники структурних підрозділів органів державної влади в місті, Дніпрянський селищний та Райський сільський голови, голова Громадської ради при виконавчому комітеті.

Звертаючись до демобілізованих військовослужбовців міський голова зазначив, що допомога та підтримка учасників антитерористичної операції наразі залишається одним з пріоритетних завдань влади.

Рішенням Новокаховської міської ради від 23.10.2014 № 1754 була прийнята Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2014-2015 рік, основними завданнями якої є
надання медичної, психологічної та соціальної підтримки учасникам АТО та членам їх сімей, у тому числі надання матеріальної допомоги та пільг,надання земельних ділянок для індивідуального будівництва учасникам АТО та сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО (відповідно до діючого законодавства).

Начальник Управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук поінформувала про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей. Про порядок видачі посвідчень «Учасник бойових дій» говорив заступник військового комісара Віктор Пузанов. На сьогоднішній день посвідчення вже отримали 18 осіб.

Про готовність сприяти учасникам АТО, які демобілізувались, в підвищенні кваліфікаційного рівня, професійної підготовки, перепідготовки говорила начальник Новокаховський міський центр зайнятості Наталія Корякіна.

По завершенні зустрічі демобілізовані військовослужбовці обговорили можливість створення в місті громадської організації учасників антитерористичної операції. Була сформована ініціативна група на чолі з Панаховим Віталієм для подальшого оформлення документів, розробки Статуту організації та основних напрямків діяльності. Найближчими днями планується проведення установчих зборів організації, на якій буде обрано керівника, актив та затверджено Статут.

Корисні посилання