Мистецтво не знає меж

18.09.2017 12:46:13

16 вересня 2017 року на площі біля районного будинку культури ім. Фрунзе відбулося чудове свято, свято музики і танцю, свято народної творчості, VІІ районний фестиваль «Каховський вернісаж».

За ці роки фестиваль став справжньою перлиною на культурній ниві Каховського району. Сім років поспіль фестиваль зустрічає не лише аматорські колективи району, а й колективи з інших районів області.

І цьогоріч свою майстерність всім присутнім дарували кращі колективи художньої творчості району народні вокальні ансамблі, солісти, хореографічні колективи Каховського району, а також гості фестивалю з В.Олександрівського, Генічеського районів та м. Нова Каховка.  

З побажаннями натхнення та невичерпної енергії для подальшого вдосконалення виконавської майстерності звернулися до присутніх заступник голови Каховської РДА Ольга Вакулич, керуючий справами Каховської районної ради Володими Любак та начальник відділу культури  Юлія Калініченко.

На площі розгорнулася виставка виробів декоративно-ужиткового та художнього мистецтв майстрів Каховщини. До свята долучилися й  колективи загальноосвітніх шкіл району, які представили свої композиції на флористичній виставці.

Кожного учасника фестивалю відмічено дипломом та пам’ятним сувеніром.

Свято творчості та краси завершили святковий концерт та дискотека за участі Mc CRUST, Dj Vlad Lifincev, Oleg Like.

Мистецтво не знає меж. Воно поєднує не лише людей, а й споріднює душі й серця. Глядач отримали безліч приємних вражень від спілкування з прекрасним.  

Корисні посилання