Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД

09.04.2019 13:37:43
Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД

Директор: Ускач Фелікс Леонідович

Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД почав свою діяльність в 1997 році в м Херсоні і спеціалізується на закупівлі та переробці пшениці, випуск високоякісного борошна вищого сорту (класу «Екстра»), першого і другого сорту, крупи манної, а також висівок кормових.  

Підприємство - єдиний виробник південного регіону України, який у кращих традиціях вітчизняних борошномелів випускає все три сорти борошна. Крім того, рідкісне поєднання достатку сонця і родючості грунтів Херсонщини забезпечує унікальну якість і скловидність закуповуваного ними зерна пшениці.

Працюючи на новому західноєвропейському обладнанні, закуповуючи для переробки зерно склоподібної пшениці, переважно 1 і 2 класу, ВКФ «Аріс» ЛТД випускає продукцію тільки стабільно високої якості, яке набагато перевищує вимоги ДСТУ 46.004 - 99:

Вищий сорт: клейковина не нижче 27%, ІДК -65 од., 

  Білизна - 65 од.          

Перший сорт: клейковина - не нижче 28 од., ІДК - 70 од.,

Білизна - 55 од.,

Другий сорт: клейковина - від 23 од., ІДК - 80- 90 од.,

Білизна - 23 - 25 од. 

Найсуворіші вимоги, що застосовуються на підприємстві як до якості продукції, що закуповується пшениці, так і до виробленої борошні, забезпечують в підсумку необхідне насичення борошна і крупи манної біологічної та енергетичною цінністю, а також саме відмінні хлібопекарські властивості муки дають відмінне «колесо до воза» у виході готової продукції, що приємно дивує виробників хлібобулочних виробів.  

ВКФ «Аріс» ЛТД представлений на ринку продукцією в широкому асортименті фасованого борошна:

Вищий сорт паперові пакети по 1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг, поліпропіленові мішки по 10 кг, 20 кг, 50 кг.

Маючи унікальну можливість працювати на зерні тільки склоподібної пшениці, ВКФ «Аріс» ЛТД виробляє виключно для свого дочірнього підприємства ТОВ «Продвиробник» якісну сировину для виготовлення 14 найменувань макаронних виробів, представлених в барвистих пакувальних пакетах по 0.9кг, 1.8 кг, 3 кг, а також в поліетиленових пакетах по 5 кг, і. в залежності від виду- по 15, 20 і 25 кг в поліпропіленових мішках.

Макаронні вироби виготовляються на абсолютно новому обладнанні на лінії, введеної в експлуатацію в жовтні 2016 роки (нами проведена повна модернізація і технічне оснащення ТОВ «Продвиробник»). За рахпереунок високоякісного вихідної сировини - спеціальної борошна макаронної - вироби швидко готуються (варіння займає від 3 до 6 хвилин в залежності від виду, потім-3 хвилини під кришкою). Готові вироби мають гарний натуральний яєчно - жовтий відтінок, збільшуються під час варіння в 2 - 3 рази і володіють відмінними смаковими якостями, здатними задовольнити навіть найвимогливіших гурманів.

Підприємством крім борошна випускається крупа манна, також в суворій відповідності до вимог ДСТУ 46.004 - 99. Манка має красивий кремовий відтінок і високу енергетичну цінність як результат використання зерна склоподібної пшениці.

Манна крупа представлена підприємством в пакеті паперовому вагою 1 кг, а також в поліпропіленових мішках вагою 20 і 50 кг.

В асортиментний перелік продукції, що випускається ВКФ «Аріс» включено також висівки кормові як вагові, так і всілякої розфасовки на замовлення клієнтів: від 18 до 25 кг.

Оскільки ВКФ «Аріс» ЛТД та ТОВ «Продвиробник» розташовані в м. Херсоні, в цьому регіоні споживачі добре знайомі з неперевершеною якістю борошна та макаронних виробів, а логотип підприємства служить для споживачів фірмовим знаком якості і стабільності продукції.

ВКФ «Аріс» ЛТД надає послуги з доставки своєї продукції по Херсонській області, а також в інші регіони України.

Адреса підприємства:

73035, г. Херсон, ул.9 Східна,64
Тел./факс: (0552) 35-70-25; 35-41-04
E-mail: arisltd@ukr.net

Корисні посилання