«Мобільний офіс» управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району працював у с. Інженерному

25.07.2016 09:05:02
«Мобільний офіс» управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району працював у с. Інженерному

Практика проведення виїзних прийомів громадян у віддалених населених пунктах  району є традиційною в роботі управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району.

З метою покращення сервісу обслуговування громадян та надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, управлінням праці та соціального захисту Дніпровської районної у м. Херсоні ради проведений черговий виїзний прийом громадян селища Інженерне (Жовтневе) Наддніпрянської селищної ради Дніпровського району м. Херсона. Селище розташовано на значній відстані від обласного центру, а тому для більшості людей, особливо похилого віку, виїзний прийом – це можливість безпосередньо отримати фахову консультацію спеціаліста, задати питання, разом зі спеціалістом заповнити заяви та декларації на оформлення субсидії тощо. Під час прийому за консультацією звернулось понад біля 40 громадян. Прийом громадян здійснювала провідний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Любов Шеремет. Важливим моментом надання консультацій було роз’яснення щодо порядку автоматичного перерахунку літньої субсидії для громадян.

Актуальність питання призначення субсидій не сходить з порядку денного керівництва виконавчого комітету, а тому районна влада шукає всіх можливих шляхів покращити процес отримання громадянами субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Корисні посилання