Мобільний соціальний офіс – це реальна допомога для людей

21.10.2016 16:15:17
Мобільний соціальний офіс – це реальна допомога для людей

З  метою покращення надання соціальних послуг громадянам та наближення влади до людей при районній державній адміністрації створено «Мобільний соціальний офіс». Виїзди спеціалістів до населених пунктів проводяться згідно із встановленим графіком.

Днями робоча група мобільного соціального офісу, до складу якої разом із представниками управління праці та  соціального захисту населення районної державної адміністрації, ввійшла заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, виїхали до с. Зарічне.

Отримати консультацію з різних нагальних питань прийшли  16  жителів села. Питання, з якими вони зверталися до фахівців «мобільного соціального офісу», стосувалися умов та порядку нарахування пенсії за віком, умов надання державної соціальної допомоги та соціальних пільг, виплати та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. На всі поставлені питання жителі села отримали вичерпні відповіді.

Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей  отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань.

Корисні посилання