«Мобільний соціальний офіс” розпочав свою роботу в населених пунктах району

21.04.2016 13:50:15
«Мобільний соціальний офіс” розпочав свою роботу в населених пунктах району

20 квітня 2016 року здійснено виїзд “мобільного соціальний офісу” в с. Кам’янка, с.Роздольне, с.Червоне Поділля, с.Коробки Каховського району – проведено прийом громадян безпосередньо за місцем проживання фахівцями управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації, Каховським місцевим центром з надання БВПД,, ГО “Європростір” в рамках проекту “Правова допомога-доступна всім” за підтримки Британської Ради в Україні. З соціальних, земельних спадкових, сімейних питань до спеціалістів звернулись різні категорії громадян, серед яких малозабезпечені, пенсіонери, інваліди, багатодітні родини.

У сфері соціальних питань були надані роз’яснення щодо призначення та автоматичного  перерахунку субсидії на 2016 рік відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (далі – Положення), перерахунку державної соціальної допомоги одиноким матерям відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та нарахування пільг багатодітним родинам.

Такою формою проведення консультування та надання допомоги люди дуже задоволені. Це дає змогу отримати безкоштовні юридичні консультації не витрачаючи коштів із сімейного бюджету та часу на те, щоб дістатись до установ та організацій, які знаходяться у районному центрі.

Корисні посилання