Молодь Високопільського району за єдину суверенну країну

22.01.2015 10:33:28

19 січня сектором молоді та спорту районної державної адміністрації проведено районні змагання з баскетболу під гаслом „Ми – єдина суверенна країна”, в яких взяло участь 3 команди працюючої, студентської та учнівської молоді. Юнаки отримали задоволення від гри. Не дивлячись на різницю у віці та фізичну підготовку кожен учасник намагався показати свої найкращі технічні якості, але досвід переміг. Перше місце виборола команда працюючої молоді.

21 січня у Архангельському професійному аграрному ліцеї проведено урок патріотизму „День Соборності України – символ національного єднання українського народу”, на якому молодь обговорила та висловила свої думки щодо боротьби українського народу за незалежність, територіальну цілісність своєї держави та демократичний вибір України. На завершення заходу практичним психологом Наталією Саввіною проведено пазл-шоу з власних малюнків ліцеїстів склавши одне полотно, яке відобразило красу, силу та єдність України.
 
22 січня у районному краєзнавчому музеї його завідувачем Катериною Бібік та завідувачем сектора молоді та спорту районної державної адміністраціі Вікторією Коперко для учнівської молоді проведено історичний екскурс „В єднанні – сила”, в ході якого переглянуто оновлені експозиції присвячені історії та діяльності Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України. В ході зустрічі молодь висловила своє переконання щодо відновлення на тимчасово окупованих територіях українського суверенітету.

Корисні посилання