Ми всі відповідальні

19.08.2015 11:49:03
Ми всі відповідальні

18 серпня 2015 року у Скадовському районному центрі зайнятості із прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами та піклувальниками, які проживають на території району відбулося засідання за круглим столом на тему: ”Ми всі відповідальні“.У заході взяли участь спеціалісти служби у справах дітей районної державної адміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники юридичних сфер, громадських організацій, психологи, прийомні батьки, батьки – вихователі.

В ході взаємної бесіди розглядалися питання щодо покращення житлових умов дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вчинення правочинів, економічного та психологічного насилля, скоєння дітьми самогубств, які виховуються у прийомних сім’ях, а також були надані юридичні послуги щодо захисту житлових прав дітей.

За допомогою методичної роботи з’ясовувався психологічний клімат в родинах та проведена певна робота по попередженню виникнення непередбачуваних подій, які можуть негативно позначитися на житті та здоров’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

”Більшість дітлахів у своєму житті не зустрічалися з порушенням власних прав або прав своїх однолітків, і їхній досвід зіткнення з цією проблемою обмежується телепередачами, на підставі яких вони і судять про навколишній світ. Ймовірно, дорослим слід більше замислюватися над тим, як навчити дітей розуміти, що піклуватися потрібно не тільки про дотримання прав особистих, що будь-яке право передбачає ще й обов’язки. Тільки засвоївши такі взаємозалежності, дитина зможе вирости щасливою людиною”- сказала, виступаючи перед учасниками засідання перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Миронець.

Корисні посилання