На «Турист-Fest» кожен зможе обрати для себе найпривабливіше місце відпочинку на Херсонщині

15.05.2019 14:56:08
На «Турист-Fest» кожен зможе обрати для себе найпривабливіше місце відпочинку на Херсонщині

17 травня в Асканії-Новій відбудеться найочікуваніша подія цієї весни – відкриття літнього туристичного сезону – 2019 на Херсонщині у рамках фестивалю «Турист-Fest».

На фестивалі проходитиме низка заходів, екскурсій та атракцій, де мешканці й гості Херсонщини зможуть ближче ознайомитися з туристичним потенціалом області, доторкнутися до історії і традицій регіону, осягнути неоціненну глибину краси Таврійського краю.

Під час фестивалю в Асканії-Новій всі охочі матимуть змогу обрати для себе найпривабливіше місце відпочинку на території багатогранної, гостинної Херсонської області.

Це стане можливим завдяки спеціально організованому Майданчику туристичних пропозицій, який працюватиме з 10.00 до 15.00.

Сьогодні Херсонщина є одним з найпривабливіших місць для відпочинку в Україні і здатна запропонувати відпочинок навіть найвибагливішим туристам: захопливі подорожі на унікальні безлюдні острови, кайтинг, яхтінг, байдарки, прогулянки на квадроциклах в пустелю, водоспади, відвідування «долини тюльпанів», незаймані заповідні території, різноманітні гастротури, рибалка, охота, театр під відкритим небом та багато інших атмосферних турів.

А для формування сприятливих умов для становлення сфери туризму та курортів як провідної високорентабельної галузі економіки області та забезпечення її сталого розвитку згідно з міжнародними стандартами якості та в умовах євроінтеграції прийнято окрему Програму розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019–2021 роки.

Департаментом туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації саме задля комфортного й різноманітного відпочинку туристів на Херсонщині розроблено 50 окремих туристичних продуктів.

Тож гості фестивалю «Турист-Fest» зможуть ознайомитися з презентаціями туристичних пропозицій Херсонщини, зокрема, виноробних господарств, баз зеленого туризму, національних природних парків, заповідників, дитячих оздоровчих таборів, баз відпочинку, готелів, пансіонатів тощо.

Окрім того, всі бажаючі зможуть стати учасниками пізнавально-розважальної вікторини «Арабатська Стрілка – територія краси та здоров’я», а також взяти участь у розіграші 3-ох путівок на відпочинок на термальне джерело «Гейзер», БСЗТ «Зелені Хутори Таврії» та заміського Комплексу «Забарино».

У перспективі розвитку Херсонщини туризм і рекреація є економічно вигідними галузями господарювання, тому вони мають посісти одне з провідних місць у структурі господарського комплексу Херсонської області. Та найголовніше – задовольнити вподобання у відпочинку найвибагливіших поціновувачів різних туристичних напрямів і маршрутів.Корисні посилання