На апаратній нараді обговорено актуальні питання

26.09.2016 13:41:56
На апаратній нараді обговорено актуальні питання

Проведена нарада з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації, на якій було обговорено актуальні питання.

Зокрема, щодо електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 606. Система електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів призначена для автоматизації та технологічного забезпечення обміну електронними даними між суб’єктами владних повноважень шляхом використання інтерфейсів прикладного програмування, інтегрованих до системи за допомогою відповідних реєстрів. В.Клюцевський зауважив, що відтепер всі документи на Кабінет Міністрів України будуть направлятися в електронному вигляді з використанням електронних цифрових підписів.

На нараді також розглянуто питання внесення змін до положень про структурні підрозділи апарату обласної державної адміністрації та затвердження нових посадових інструкцій відповідно до змін у законодавстві.

Наразі в обласній державній адміністрації проводиться планова оцінка якості внутрішнього аудиту, тому доручено керівникам структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації сприяти в її проведенні та наданні необхідних документів за вимогою.

Корисні посилання