На Чорнобиль журавлі летіли

27.04.2017 07:30:05
На Чорнобиль журавлі летіли

 

Сьогодні, біля пам’ятного знаку 20-річниці Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм “На Чорнобиль журавлі летіли”, присвячений 31 роковинам Чорнобильської трагедії.

У заході взяли участь керівництво району, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних підрозділів, члени Бериславського осередку в Херсонській області Всеукраїнської громадської організації інвалідів  “Союз Чорнобиль України”, представники трудових колективів та громадськості Бериславщини, учнівська та студентська молодь.

Вшанування загиблих в Чорнобильській трагедії розпочалося з панахиди за усіма загиблими у цій страшній катастрофі, яку відправив настоятель Свято-Веденського  Храму протоієрей Олександр Михайленко.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували ліквідаторів, які віддали своє життя заради порятунку людства від пекла радіації.

Учні загальноосвітніх шкіл міста та хореографічні колективи районного Будинку культури представили учасникам заходу концертну програму “Збережемо планету разом”.

Корисні посилання