На екологію Херсона зібрано 1,8 млн гривень

28.07.2016 15:25:32
На екологію Херсона зібрано 1,8 млн гривень

З початку року херсонські платники екологічного податку сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млн грн цього податку. У середньомісячному виразі це близько 300 тис. гривень.

Зазначимо, що із зазначеної суми  810 тис. грн сплатили суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення. Стільки ж екологічного податку надійшло за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти міста. Ще 220 тис. грн сплачено за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях.

Зазначимо, що згідно із нормами Бюджетного кодексу України, надходження від екологічного податку мають бути використані виключно на природоохоронні заходи. Екологічний податок – це економічний важіль для компенсації негативного впливу на природу. Тож кошти, що надійшли до міського бюджету будуть використані в цілях благоустрою міста, на озеленення, охорону підземних вод Херсону, інвентаризацію об’єктів зеленого господарства та на інші екологічні програми нашого міста.

Корисні посилання