На фестивалі "ТиШо-ТиШо фест" подбайте про РРО та ліцензію

14.09.2016 09:35:55
На фестивалі

В останні сонячні дні на Херсонщині, а саме  – 19-20 вересня 2016 року (в районі готелю “Фрегат”) буде проведено вже другий в цьому році фестиваль південного колориту, їжі та емоцій “ТиШо-ТиШо фест”.

Так, ГУ ДФС у Херсонській області попереджає та нагадує: при оформленні заявок на участь у тимчасових масових заходах суб’єктам господарювання слід враховувати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних,  слабоалкогольних напоїв без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі.

За своєю суттю у період таких заходів здійснюється виїзна торгівля за межами основного приміщення (магазину, ресторану, кафе, інше) через допоміжні засоби пересувної мережі: спеціального технологічного обладнання розносок, лотків, столиків тощо. При цьому слід пам’ятати, що чинним законодавством при виїзній торгівлі взагалі заборонено реалізовувати алкогольні напої, у тому числі і пиво.

ГУ ДФС у Херсонській області інформує, що відповідно до норм діючого законодавства України суб’єкти господарювання до початку ведення господарської діяльності з роздрібного продажу алкогольних напоїв зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.

Варто згадати й таке: за продаж алкогольних напоїв без наявності ліцензії продавець підпадає під фінансові санкції у розмірі від 17000 грн. та несе  адміністративну відповідальність з конфіскацією алкогольних напоїв та виручки, отриманої від їх продажу.

Корисні посилання