На форумі «Таврійські горизонти» підписано 6 важливих меморандумів

15.11.2019 17:07:33
На форумі «Таврійські горизонти» підписано 6 важливих меморандумів

Херсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти» став майданчиком для відкриття нових шляхів співробітництва з інвесторами та представниками бізнесу.

Так, в рамках заходу підписано шість важливих меморандумів, які покращать бізнес-середовище та стануть поштовхом для розвитку економіки регіону.

Серед важливих документів, які підписано на форумі між головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим та представниками бізнесу, – меморандум про співпрацю з ПрАТ «Укргідроенерго» щодо реалізації інвестиційного проекту «Будівництво Каховської ГЕС-2»;
а також меморандум про співпрацю і партнерство з ТОВ «Агропорт Україна», що сприятиме впровадженню на території Херсонської області інвестиційного проєкту «Аграрний технопарк «Агропорт Південь» з метою підвищення промоції та іміджу Херсонщини.

Крім того, обласна державна адміністрація та група компаній AGROFUSION підписали меморандум про реалізацію інвестиційного проєкту з будівництва комплексу з глибокої переробки томатів на території Чаплинського району Херсонської області. В результаті реалізації проєкту планується створення близько 300 робочих місць (в тому числі 135 – сезонних).

Не менш важливі документи – меморандум про співпрацю з  ПрАТ «ЧУМАК» щодо розвитку інвестиційної діяльності, реалізація якого дозволить збільшити обсяг залучених в економіку Херсонської області зовнішніх і внутрішніх інвестицій, сприятиме розбудові інфраструктури регіону. 

Також підписано меморандум з ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» у сфері впровадження інвестиційного проєкту «Створення багатофункціонального реабілітаційного центру «InterMedicalEcoCity» на території Генічеського району.

Ще один меморандум про співпрацю укладено між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ «ОЗРА ІНТЕРНЕШНЛ ТРЕЙДІНГ». Цей документ сприятиме реалізації на території Херсонської області інвестиційного проєкту з будівництва заводу з виробництва асфальтової суміші потужністю 360 тонн на годину.Корисні посилання