На кордоні з Кримом будуть створені інформаційні пункти

03.10.2014 20:00:00

Українська митниця ввела нові правила вантажообігу між Україною та Кримським півостровом. З цим нововведенням ознайомлені ще не всі водії. Тому, не дивно, що виникають кілометрові черги та затори на пропускних пунктах на адміністративному кордоні Херсонщини з Кримом

Українська митниця ввела нові правила вантажообігу між Україною та Кримським півостровом. З цим нововведенням ознайомлені ще не всі водії. Тому, не дивно, що виникають кілометрові черги та затори на пропускних пунктах на адміністративному кордоні Херсонщини з Кримом. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов в інтерв’ю представникам ЗМІ, перебуваючи з робочим візитом у Скадовському районі.
«Але ми знайшли вихід, – повідомив очільник області. – Перед контрольно-пропускними пунктами будуть створені інформаційні пункти, розмістять дошки оголошень, де водіям роз’яснюватимуться нові правила вантажообігу та роздаватимуться інформаційні листівки, в яких буде чітко зазначено перелік усіх необхідних документів для декларування вантажу та сам процес декларування. Митна служба має покращити інформування населення».
Нагадаємо,  з 27 вересня українська митниця перейшла на режим роботи із Кримом в такому форматі, в якому працює з іноземними державами. 
Так, на товари, що переміщуються до Криму складається відповідна декларація. Якщо вони переміщаються на територію Криму – це експортна декларація переміщення в режимі експорту довільної економічної зони. Якщо товари переміщуються з Кримської території, то на ці товари складається декларація імпорту, ввезення на територію України.

Корисні посилання