На Херсонщині буде проведено інвентаризацію доріг

22.06.2021 12:15:14
На Херсонщині буде проведено інвентаризацію доріг

Про проведення сільськими, селищними, міськими радами на підпорядкованих територіях інвентаризації вулично-дорожньої мережі говорили під час традиційної селекторної наради. 

За словами заступника голови облдержадміністрації Едуарда Науменка, територією Херсонської області проходить 18 автомобільних доріг державного значення загальною протяжністю 1441,6 км та 491 доріг місцевого значення, загальною протяжністю – 3571,1 км. Разом з цим, до облдержадміністрації надходять звернення щодо доріг, балансоутримувач яких відсутній або не встановлений.

Упорядкування облікових даних зазначеної мережі, визначення доріг, що не мають балансоутримувача, та постановка їх на облік наддасть можливість збільшити статистичні дані щодо протяжності доріг загального користування місцевого значення і як наслідок, збільшити обсяги планових надходжень субвенції за державною програмою 3131090.

Враховуючи проведену децентралізацію влади та зміни територіального устрою РДА та ТГ необхідно провести інвентаризацію вулично-дорожньої мережі на підпорядкованих територіях, що надасть можливість: 

  • упорядкувати облікові дані складових мережі;
  • визначити (підтверджити) балансоутримувачів зазначених вулиць і доріг;
  • сформувати перелік вулиць і доріг, у яких відсутні або не визначені балансоутримувачі.


Корисні посилання