На Херсонщині для прикордонників будують житло

31.10.2019 13:46:48
На Херсонщині для прикордонників будують житло

Державна прикордонна служба України продовжує заходи по програмі будівництва житла для військовослужбовців відомства.

Зокрема такі заходи проводяться і на ділянці Херсонського прикордонного загону, де на даний час вже початі роботи по реконструкції будівлі гуртожитку під 36-ти квартирний житловий будинок в н.п. Музиківка Херсонської області. Вартість робіт за результатом аукціону, який проходив відповідно до законодавства через електронну систему «PROZORRO», становить 15 мільйонів 750 тисяч і ніяких змін до кошторису не передбачається.

Крім того, планується зведення 9-ти поверхового 4-х секційного житлового будинку на 144 квартири безпосередньо в місті Херсон. Вартість робіт встановлено у сумі 77 мільйонів 718 тисяч гривень. На сьогодні по цьому об’єкту вже розроблено необхідну документацію, проводяться заходи щодо отримання технічних умов на прокладання зовнішніх інженерних мереж теплопостачання та коригування проектної документації. Виставлення пропозиції на електронну систему «PROZORRO» щодо будівництва будинку очікується на ІІ квартал 2020 року.

За інформацією Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби УкраїниКорисні посилання