На Херсонщині до боротьби з наркозлочинністю долучаються територіальні громади

12.04.2021 10:47:01
На Херсонщині до боротьби з наркозлочинністю долучаються територіальні громади

Для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинності у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

Під час селекторної наради на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Козирем начальник Управління Дмитро Кравченко доповів: «Основною категорією осіб, які споживають наркотичні засоби та психотропні речовини, є особи віком від 16 до 45 років. Ця категорія осіб є працездатною ланкою населення, від якої залежить розвиток області».

Для більш ефективної боротьби з наркозлочинністю Управління боротьби з наркозлочинності в Херсонській області взаємодіятиме з територіальними громадами.


Важливість даного питання відзначив голова облдержадміністрації Сергій Козир: «Прошу голів територіальних громад долучитися. Боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів має бути пріоритетом для всіх. Адже здоров’я нації – це дуже важливо».


Телефон довіри Управління боротьби з наркозлочинності в Херсонській області (0552) 45-21-32.Корисні посилання