На Херсонщині на коронавірус перевірять призовників та осіб, які забезпечуватимуть проведення ЗНО

15.06.2020 16:51:41
На Херсонщині на коронавірус перевірять призовників та осіб, які забезпечуватимуть проведення ЗНО

Таке рішення прийняли під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, доступними методами дослідження на наявність коронавірусної інфекції обстежать усіх майбутніх строковиків та 2605 осіб, які безпосередньо контактуватимуть з учнями під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.  
Як зазначив військовий комісар обласного військового комісаріату Ігор Буднік, відправка призовників з Херсонщини до лав збройних сил України розпочнеться уже цього тижня. 


«Аби максимально оперативно виконати відповідні дослідження, сьогодні буде підготовлено наказ, відповідно до якого боматеріал у призовників для проведення тестів збиратимуть під час проведення медичного огляду. Його відразу відправлятимуть до лабораторій і протягом одного дня ми знатимемо результат», – зазначив директор Департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко.


На COVID-19 також протестують осіб, які забезпечуватимуть проведення ЗНО в 44 пунктах тестування на території області. Основна його сесія триватиме з 25 червня по 17 липня. 
«Ми маємо невідкладно відпрацювати алгоритм дослідження осіб, які забезпечуватимуть проведення ЗНО, аби максимально убезпечити понад 10 тисяч дітей-учасників оцінювання», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. 


Варто зазначити, що окрім вказаних категорій громадян, відтепер на наявність коронавірусної інфекції в області обстежуватимуть і пацієнтів з гострим ентероколітом. Таке рішення прийнято комісією з питань ТЕБ та НС у зв’язку з тим, що виявлені останніми випадки коронавірусної інфекції були пов’язані саме з цим захворюванням.Корисні посилання