На Херсонщині об’єкти «Великого будівництва» готові на 96 відсотків

28.12.2020 12:00:23
На Херсонщині об’єкти «Великого будівництва» готові на 96 відсотків

Про це під час селекторної наради повідомила заступниця начальника управління будівництва, розвитку територій та фінансового забезпечення Департаменту розвитку територій облдержадміністрації Наталя Димченко. За її словами, виконання будівельних робіт продовжуються на 8 об’єктах, серед яких 6 приймальних відділень медзакладів Херсонщини. 


«Наразі в області будівельна готовність об’єктів національної програми – 96 відсотків. Повністю завершені роботи зі спорудження та капітального ремонту стадіонів, на 98,2 % - дитячих садків, на 99,7 % - шкіл», - зазначила Наталя Димченко.   
Окрім того, на 88,8 % завершені роботи зі спорудження приймальних відділень. Роботи на них продовжаться і в наступному році. 
Варто зазначити, що станом на 24 грудня цього року реалізацію проектів профінансовано повністю – на 193,6 мільйонів гривен.
Як зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Козир, до кінця бюджетного року необхідно максимально відпрацювати оплату уже наявних рахунків. 


«Реалізація національної програми «Велике будівництво» на Херсонщині сприятиме розвитку районів і громад. Наше головне завдання – щоденний контроль за реалізацією таких важливих для області проєктів», - наголосив Сергій Козир.

Корисні посилання