На Херсонщині обговорили важливі для кримчан питання

14.01.2021 18:15:59
На Херсонщині обговорили важливі для кримчан питання

У рамках візиту на Херсонщину Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні пана Юріса Пойканса відбулася зустріч за участі т.в.о. голови облдержадміністрації Сергія Козиря, Постійного Представника Президента в Автономній Республіці Крим Антона Кориневича, заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана. Представники кримськотатарської спільноти, установ та організацій, які на території Херсонщини опікуються правами внутрішньо переміщених осіб та жителів тимчасово окупованих територій також взяли участь в заході. Присутні обговорили нагальні питання надання українським громадянам з ТОТ адміністративних та освітніх послуг на території Херсонщини.

«Ми готові надавати жителям тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщеним особам належну підтримку. Вони є невід’ємною частиною нашої країни. Ми повинні об’єднатися і створити майданчик, який допоможе повернути окуповані території», - наголосив Сергій Козир.

Про важливість співпраці у питаннях деокупації та реінтеграції окупованих Росією територій говорив і Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса.

«Для нашої країни питання Криму дуже важливе, бо ми були у схожій ситуації. У нас з Україною також є повне розуміння щодо питань Криму на міжнародній арені. Разом з тим, Херсонщина повинна зробити все для того, аби кримчани бачили, що Україна розвивається», - наголосив Юріс Пойканс.  Корисні посилання