На Херсонщині посилять контроль за дотриманням пожежної безпеки в медичних закладах

29.12.2021 12:50:39
На Херсонщині посилять контроль за дотриманням пожежної безпеки в медичних закладах

Голова облдержадміністрації Геннадій Лагута разом з представниками профільних структурних підрозділів долучилися до термінової селекторної наради під керівництвом Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова й за участю керівництва МОЗ і ДСНС щодо трагедії, яка сталася у Косівській центральній районній лікарні в Івано-Франківській області .

Нагадаємо, вчора ввечері в палаті реанімаційного відділення цієї лікарні, де працювало одночасно 5 кисневих концентраторів, внаслідок перенасиченості повітря киснем стався вибух. Грубе порушення правил пожежної безпеки призвело до непоправних втрат. Як зазначив ТВО Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук, наразі в анатомічному відділенні медичного закладу знаходяться тіла двох обгорілих, а рятувальниками було виявлено ще загиблих. Тяжкі опіки отримали 4 медпрацівники. Локалізувати пожежу вогнеборцям вдалося за 15 хвилин. 

З метою недопущення подібної ситуації у майбутньому за рекомендацією керівництва ДСНС України буде посилено контроль за експлуатацією медичного обладнання у передсвяткові та святкові дні на даній категорії об’єктів на Херсонщині, збільшено кількість обслуговуючого персоналу, планується проведення додаткової підготовки медиків та перевірка лікарень щодо відповідності вимогам пожежної безпеки. 

«Дотримання правил пожежної безпеки в медичних закладах області – питання важливе, особливо зараз, в часи пандемії. А тому триматиму його на особистому контролі. Жителі Херсонщини мають почувати себе в безпеці», – наголосив очільник області Геннадій Лагута.Корисні посилання