В Україні поступово відновлюватиметься регулярне пасажирське сполучення

13.05.2020 15:52:13
В Україні поступово відновлюватиметься регулярне пасажирське сполучення

Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Він підкреслив, що транспорт відновить роботу лише за умови дотримання протиепідемічних заходів: масковий режим, належна дезінфекція, обмеження кількості пасажирів та місць для сидіння.

“Міністерство інфраструктури України докладає зусиль, щоб після закінчення карантину пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу”, - говорить Вадим Чабан.

Тож з 22 травня планується відновити рух міського пасажирського (крім маршрутних таксі) та приміського (у межах одного району) транспорту.

З 29 травня планують відновити роботу внутрішньообласного пасажирського транспорту. Також з цього дня запрацює до 50% приміських потягів. Крім того, відкриють й аеропорти, але тільки внутрішні авіасполучення.

Вже 9 червня планується відновлення міжобласних та міжнародних маршрутів. А з 12 червня – відновлення 100% приміських потягів, які курсуватимуть у світлий час доби. Всі пасажирські потяги відновлять роботу згідно з графіком (крім сезонних).

На третьому етапі, коли карантинні обмеження повністю буде знято, транспорт відновить роботу у звичайному режимі.Корисні посилання