На Херсонщині працює штаб щодо недопущення занесення і поширення випадків коронавірусу

24.02.2020 13:43:31
На Херсонщині працює штаб щодо недопущення занесення і поширення випадків коронавірусу

Про це повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко на селекторній нараді, яку провів у режимі відеозв’язку очільник області Юрій Гусєв.

Як поінформував Віктор Короленко, задля мінімізації ризиків захворюваності населення на коронавірус 2019-nCOV вжито низку заходів.
«Для госпіталізації хворих (підозрілих) на гостру респіраторну інфекцію (коронавірус 2019-nCoV) та контактних із ними осіб визначено Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського, де окремо розгорнуто 2 боксовані палати на 6 ліжок. Також проведено відповідне навчання лікарів, здійснено перегляд затверджених схем перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я у разі масового надходження хворих, визначено 2 бригади, які можуть бути залучені для транспортування та надання екстреної медичної допомоги, випущено 5 000 інформаційних листівок щодо профілактики коронавірусу», - зазначив директор Департаменту здоров’я ОДА.


Він також підкреслив, що подано заявку на додаткові засоби захисту для медичних працівників області через Центр громадського здоров’я м. Києва.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв у свою чергу доручив Департаменту здоров’я координувати дії з закладами охорони здоров’я області та продовжувати здійснювати щоденний моніторинг ситуації щодо випадків захворювання на коронавірус 2019-nCOV в регіоні.Корисні посилання