На Херсонщині прикордонники провели нараду з представниками Чорноморського біосферного заповідника

06.08.2019 06:17:51
На Херсонщині прикордонники провели нараду з представниками Чорноморського біосферного заповідника

За ініціативи Херсонського прикордонного загону в Залізному Порту та в Голій Пристані відбулися спільні координаційні наради за участю прикордонників, органів місцевого самоврядування, представників Чорноморського біосферного заповідника, власників причалів  та об’єктів базування, а також власників маломірних плавзасобів. Приводом до такої зустрічі став факт збільшення випадків порушення законодавства з прикордонних питань, пов’язаних із недотриманням постанови Кабінету Міністрів України № 1147 «Про прикордонний режим».

Прикордонники довели вимоги керівних документів щодо порядку виходу маломірних суден, інших плавзасобів в територіальне море та внутрішні води України, порядок дотримання правил прикордонного режиму, а також нагадали про додаткові режимні обмеження у контрольованих прикордонних районах.

Учасники заходу обговорили питання спільної співпраці та визначили заходи з підвищення ефективності роботи щодо підтримання прикордонного режиму. Також не залишили без уваги і питання дотримання вимог безпеки судноплавства та безпечної експлуатації об'єктів базування з метою недопущення випадків загибелі людей.

За інформацією Херсонського прикордонного загону Азово-чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби УкраїниКорисні посилання