На Херсонщині продовжується будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

16.11.2021 15:08:41
На Херсонщині продовжується будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

В рамках робочої поїздки до Каховського району голова облдержадміністрації Геннадій Лагута оглянув будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Майбутній осередок спорту на Херсонщині реалізується завдяки програмі Президента «Велике будівництво». Реалізація проєкту дозволить займатися у одному місці багатьма видами спорту: спортивним та синхронним плаванням, водним поло, баскетболом, волейболом, гандболом, футзалом, стрільбою з лука, боротьбою та єдиноборством, боксом, карате, тенісом, важкою та легкою атлетикою, спортивною та художньою гімнастикою, аеробікою, фітнесом та ін.

«Наше головне завдання, збудувати сучасний мультиспортивний комплекс з плавальними басейнами «Н2О Нова Каховка», який не матиме аналогів на Півдні України. Центр Олімпійських видів спорту буде використовуватись для занять спортом, тренувань, проведення масштабних спортивних турнірів національного та міжнародного рівнів, а також організації сімейного відпочинку, реабілітації та здорових розваг. Спорт має бути доступним для всіх, продовжуємо працювати », - зазначив Геннадій Лагута.Корисні посилання