На Херсонщині продовжується робота з наповнення Реєстру шляхів активного туризму

10.06.2020 18:05:27
На Херсонщині продовжується робота з наповнення Реєстру шляхів активного туризму

Відбулося засідання комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму та території Херсонської області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Богдановича. Метою зустрічі стала презентація та внесення на розгляд комісії проектів туристичних шляхів на відповідних територіях та їх обговорення.

Станом на 09 червня 2020 року до Реєстру шляхів активного туризму на Херсонщині було включено сім місцевих маршрутів, а саме «Дніпровська Гілея», «До заповідного Бобрового озера», екологічна стежка «Дивосвіт Олешківських пісків», екологічна стежка «Олешківською пустелею», «Маяки Джарилгача», «Джарилгацький вікенд», «Із заходу на схід».

Модерував презентацію начальник управління туризму та курортів Микола Шаповал: «Розвиток туризму в області залежить від нашої спільної праці та допомоги один одному, тож давайте зробимо все можливе для кращого відпочинку не лише туристів, але й наших мешканців».

В ході презентації на розгляд комісії було представлено маршрути активного туризму «Дніпровська гілея» (доповнення маршруту додатковою гілкою), «До дивовижних Аджигольських Маяків», «Лабіринти Херсонських плавнів» Національного природного парку «Нижньодніпровський», «Кам’янська Січ – спадок нащадкам»  сектору «Кам’янська Січ» Національного заповідника «Хортиця», «Станіславські скелі» Станіславської сільської ради, екологічної стежки «Дивосвіт природи Буркут» природоохоронного науково-досвідного відділення «Буркути» Національного природного парку «Олешківські піски», оглядової екскурсії «Перлина на Півдні України», екскурсійного маршруту №1 «Камяні вишиванки» Нової Каховки» Новокаховської міської ради. Через технічні причини не вдалось презентувати маршрут активного туризму «Херсонськими плавнями до Таврійських вражень» історико-культурного комплексу «Зелені хутори Таврії», тож презентацій матеріали буде надіслано членам комісії з метою подальшого вивчення.

У результаті засідання члени комісії одноголосно прийняли рішення внести представлені маршрути шляхів активного туризму до Реєстру шляхів активного туризму з присвоєнням відповідних номерів. Наступний крок – робота  щодо підготовки тендерної документації для виготовлення знаків.

«У рамках розвитку туристичної інфраструктури продовжується робота по створенню мережі шляхів активного туризму. Ознакований маршрут є запорукою легкого та незабутнього відпочинку для гостей Херсонщини», — резюмував Андрій Богданович та подякував присутнім за ефективну співпрацю.

Нагадаємо,  на даний момент на Херсонщині продовжується робота по сприянню процесу ознакування всіх можливих туристичних маршрутів Херсонщини, згідно з національним стандартом ДСТУ 7450:2013 «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування».

Корисні посилання