На Херсонщині продовжують збирати «Урожай»

30.10.2019 13:57:47
На Херсонщині продовжують збирати «Урожай»

Під час операції «Урожай» на Херсонщині спеціальні комісії та робочі групи, до складу яких входять спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, провели 71 рейд щодо сплати податків фізичними особами - одноосібниками.

Протягом травня - вересня п. р. податківці області залучили до декларування 776 фізичних осіб. Загальна сума задекларованих доходів, отриманих від самостійної обробки земельних ділянок, склала 6924 тис. гривень. Варто зазначити, що 920 тис. грн. від цієї суми спрямовано на сплату податку на доходи фізичних осіб, ще 78 тис. грн. надійшло на потреби української армії.

Податківці переконали керівників 170 сільськогосподарських підприємств офіційно працевлаштувати 1030 найманих працівників. До державної реєстрації підприємницької діяльності залучено 86 громадян, які  використовували земельні ділянки з комерційною метою.

У комплексних заходах операції «Урожай», які активно проводять спеціалісти відокремлених управлінь податкової служби області спільно з представниками територіальних громад та підрозділів держгеокадастру, передбачається виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю (договорів оренди), зокрема, шляхом проведення звірки наявної інформації щодо площі та власників (користувачів) таких земельних ділянок з даними Державного земельного кадастру.  

Операція  «Урожай» триває.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання