На Херсонщині реалізовуватиметься проект будівництва унікального винного готелю

21.09.2018 15:11:33
На Херсонщині реалізовуватиметься проект будівництва унікального винного готелю

Багато інвестиційних проектів було представлено під час Форуму «Таврійські горизонти» на панельній дискусії «Туристична інфраструктура за міжнародними практиками. Інвестиційні перспективи для Херсонщини», модераторами якої виступив президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем'єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

Зокрема ПрАТ «ДМК «Таврія» реалізує проект із розвитку винного туризму.

Марк Шухман, керівник Департаменту з питань розвитку туризму ПрАТ «ДМК «Таврія» пропонував присутнім під час презентації виступити партнером у реалізації проекту будівництва Готельного комплексу ТАВРІЯ СПА РЕСОРТ.

У ході дискусії він розповів, що проект передбачає: реконструкцію існуючої будівлі – колишнього санаторію Таврія - у сучасний готель на 59 номерів від класу економ до люкс, облаштування паркової ландшафтної зони, будівництво конференц-зали, ресторану, фітнес зони, пляжу, СПА-центру.

Марк Шухман підкреслив, що пріоритет - створення комфортних умов перебування кожного гостя з чудовим післясмаком: оригінальний дизайн будівлі забезпечує максимальну кількість апартаментів з панорамним видом на річку Дніпро. Площа земельної ділянки – 0,78 га, а площа забудови – 3978 кв.м, в т.ч. – 697 кв.м. нового будівництва.

«Унікальність ідеї – оздоровлення продуктами виноробства. Ми пропонуємо послуги на основі виключно єнотерапевничних та створених на базі винограду/вина продуктів. Винні готелі як  напрямок туризму у світі відносно молодий, але дуже прогресивний. У Европі перший бутік-готель був відкритий у 1999 році у Бордо, після того – традиція будувати винні готельні поруч із винокурнями розлетілася по всьому світові. В Україні ця ніша лише розвивається», - резюмував Марк Шухман.Корисні посилання