На Херсонщині реалізується державна політика в сфері охорони здоров’я

13.10.2017 09:04:41
На Херсонщині реалізується державна політика в сфері охорони здоров’я

З метою впровадження державної політики в сфері охорони здоров’я на Херсонщині, починаючи з 2013 року і по теперішній час, проводиться та удосконалюється мережа закладів охорони здоров’я, які надають первинну, вторинну, третинну та екстрену медичні допомоги.

На сьогодні створено 23 заклади первинної ланки надання медичної допомоги – центрів первинної медико-санітарної допомоги, в т.ч. 165 лікарських амбулаторій, з них 144 загальної практики сімейної медицини та 348 ФАПів, в яких працюють 395 лікарів та 1476 молодших медичних працівників.

І сьогодні, 13 жовтня, фахівці облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня зібралися з представниками громадськості за «круглим столом» для того, щоб презентувати етапи реформування медичної галузі Херсонщині. На заході були присутні також  голова Громадської ради при облдержадміністрації Валерій Гурківський, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко та представники ЗМІ.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко повідомив, що згідно з розпорядженням КМУ в області затверджено 4 госпітальних округи: Херсонський, Таврійський, Бериславський та Генічеський. Їх впровадження надасть можливість створити потужну систему закладів охорони здоров’я.

Він також розповів, що продовжується реформування екстреної медичної допомоги: «На даний час в області функціонує 10 станцій, 14 підстанцій та 19 пунктів постійного базування бригад екстреної медичної допомоги. Для завершення реформування екстреної медичної допомоги необхідно відкрити ще 25 пунктів постійного базування з метою виконання 100% прибуття до місця подій».Корисні посилання