На Херсонщині розпочинається «Велике будівництво»

02.03.2020 11:30:59
На Херсонщині розпочинається «Велике будівництво»

«Запускаємо на цьому тижні початок будівництва та ремонту доріг по визначених об’єктах», - наголосив очільник Херсонщини Юрій Гусєв під час селекторної наради.

Заступник голови ОДА Сергій Козир поінформував присутніх щодо співфінансування за рахунок місцевих бюджетів різних рівнів робіт з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
«Держагентством автомобільних доріг України здійснюються заходи щодо залучення додаткового фінансування для ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Забезпечення співфінансування дозволить своєчасно здійснити розробку проєктної документації, проходження експертизи та проведення необхідних процедур закупівлі», - зазначив він.

Сергій Козир також повідомив, що з головами райдержадміністрацій відпрацьовується питання щодо необхідності забезпечення співфінансування об’єктів дорожньої інфраструктури у 2020 році за рахунок коштів місцевих бюджетів усіх рівнів.
Більш детально з цього питання поінформував начальник Служби автомобільних доріг в Херсонській області Микола Савченко.

Зокрема, він наголосив, що в поточному році передбачено співфінансування 25 об’єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. 11 з них забезпечені співфінансуванням в повному обсязі, для 14 об’єктів необхідно додаткове співфінансування:
Каховський район – 400 тис. грн додаткового фінансування для проведення процедур закупівель поточного середнього ремонту 3 об’єктів автомобільної дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ;
Новотроїцький район – 430 тис. грн (3 об’єкти, автомобільна дорога Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ);
Нововоронцовський район – 200 тис. грн (2 об’єкти, автомобільна дорога Т-04-03 Мар’янське – Берислав);
Бериславський район – 500 тис. грн (6 об’єктів, автомобільна дорога Т-04-03 Мар’янське – Берислав).Корисні посилання