На Херсонщині стартує бібліотечний проект «Книгомандри»

12.06.2019 12:21:44
На Херсонщині стартує бібліотечний проект «Книгомандри»

Сьогодні, 12 червня, відбулась прес-конференція з нагоди презентації проекту Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова «Літературний тур Херсонщиною «Книгомандри».

На заході були присутні представники органів влади області та міста Херсона, директори та працівники бібліотек міста Херсона, районних бібліотек та бібліотек ОТГ області, представники молодіжних громадських організацій, журналісти, блогери.

Як поінформувала директорка Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова Вікторія Лобзова, проект Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова «Літературний тур Херсонщиною «Книгомандри» став переможцем конкурсу програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду. Книгозбірня отримає грант на суму близько 300 тис грн на його реалізацію впродовж травня-жовтня 2019 року.

Проект «Книгомандри» спрямований на популяризацію української літератури, розширення культурних горизонтів населення Херсонщини за допомогою організації зустрічей з відомими українськими письменниками та онлайн-трансляцій цих заходів.

«Задоволення духовних і культурних потреб населення Херсонщини, промоція української літератури серед мешканців та військовослужбовців на прикордонних із тимчасово окупованим Кримом територіях – основна мета даного проекту», - зазначила начальниця управління культури обласної державної адміністрації Світлана Думинська.

Проект підтримують і самі письменники Херсонщини, - такі, як Василь Загороднюк та Анатолій Кичинський. Адже в його рамках передбачається організація візитів 15 відомих українських письменників у Херсон, Нову Каховку, Бериславський, Великоолександрівський, Генічеський, Голопристанський, Іванівський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський, Чаплинський  райони Херсонської області.

Саме тому під час прес-конференції відбулось підписання меморандумів про співпрацю з бібліотеками-партнерами проекту.Корисні посилання