На Херсонщині стартував VІІ Таврійський Туристичний Конгрес

20.05.2021 15:27:14
На Херсонщині стартував VІІ Таврійський Туристичний Конгрес

Таврійський Туристичний Конгрес - це важлива туристична подія Херсонщини, яка вже сьомий рік поспіль об’єднує представників органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад, туристичного бізнесу, громадських діячів для обговорення актуальних питань співпраці щодо розвитку туристичної галузі регіону.

Сьогодні у Новій Каховці розпочався VІІ Таврійський Туристичний Конгрес, на якому провідні спікери туристичної сфери розповідатимуть про розбудову систему для звершень у сфері туризму в громадах області.

З привітальним словом до учасників Конгресу звернувся заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко: “Сьогодні туризм – це світовий тренд, адже ця галузь є однією із найбільших високодохідних, а також завдяки туризму розвиваються й інші сфери. Херсонщина володіє неймовірними природними багатствами, які зачаровують своєю красою та надихають на подорожі. Тому сьогоднішній діалог має стати дієвим інструментом для налагодження партнерства та обміну успішним досвідом”.

Туристичний конгрес триватиме 3 днів, під час яких учасники заходу відвідають туристичні місця Херсонщини, обміняються досвідом та побувають на різноманітних заходах.

Зокрема, на учасників Конгресу очікує півтора дня практичного тренінгу, де вони в команді створять власний туристичний партнерський сталий економічно-перспективний продукт. Крім цього, організатори заходу проведуть веселе і захоплююче роуд-шоу по майже всім локаціям туристичної Херсонщини.Корисні посилання