На Херсонщині у наступному році відремонтують 49 доріг на суму 520 млн грн

07.10.2019 13:47:19
На Херсонщині у наступному році відремонтують 49 доріг на суму 520 млн грн

На сьогодні 14 об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення на суму 400 млн грн і 35 об’єктів реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області на суму 120 млн грн було внесено у кінцевий варіант переліку об'єктів ремонтних робіт на 2020 рік.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир під час селекторної наради, яку провів очільник області Юрій Гусєв.

За його словами, у вересні цього року відбулася низка виїзних нарад з головами райдержадміністрацій, які дозволили сформувати перелік першочергових ремонтних робіт.

«Після зустрічі з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм була отримана підтримка наших пропозицій щодо збільшення фінансування та розвитку, в тому числі і доріг. Тому я вважаю, що перелік ремонтних робіт буде доповнений новими договорами», - зазначив Сергій Козир.

Також він зазначив, що сьогодні перелік ремонту автодоріг буде направлений до голів РДА, які не взяли активної участі щодо внесення своїх пропозицій. Вони зможуть ознайомитися з ним та надати протоколи до Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури.Корисні посилання