На Херсонщині утворилися ще 10 територіальних громад

30.10.2017 14:46:01
На Херсонщині утворилися ще 10 територіальних громад

Сьогодні на Херсонщині завершилися вибори у 10 об’єднаних територіальних громадах. До вже існуючих 14 ОТГ області додалися: Костянтинівська ОТГ Горностаївського району, Бехтерська та Чулаківська ОТГ Голопристанського району, Борозенська ОТГ Великоолександрівського району, Любимівська ОТГ Каховського та Горностаївського районів, Іванівська ОТГ Іванівського району, Білозерська та Станіславська ОТГ Білозерського району, Високопільська ОТГ Високопільського району та Ювілейненська ОТГ Олешківського району.

Явка на виборах в ОТГ по Херсонській області склала - 45,49%. 1059 кандидатів у депутати сільських та селищних рад змагалися за 224 відповідні мандати. Процес організації та проведення виборів забезпечували 132 члени територіальних виборчих комісій та більше ніж 650 членів дільничних виборчих комісій. За інформацією ГМ «Опора», суттєвих, системних порушень, які можуть істотно вплинути на результати виборів на дільницях та підставити під сумнів волевиявлення громадян на перших виборах в ОТГ Херсонської області не зафіксовано. За попередніми результатами у виборах на посади голів ОТГ перемогли наступні кандидати: Білозерська ОТГ - Чередник Антоніна Іванівна, Станіславська ОТГ - Желуденко Володимир Володимирович, Іванівська ОТГ - Дебелий Віктор Олексійович, Високопільська ОТГ - Застава Руслан Миколайович, Любимівська ОТГ - Коновалов Сергій Васильович, Ювілейненська ОТГ - Пустовой Роман Анатолійович, Бехтерська ОТГ - Бурак Михайло Іванович, Чулаківська ОТГ - Корольова Світлана Володимирівна, Борозенська ОТГ - Кузьміна Галина Луківна, Костянтинівська ОТГ - Кільдеров Олексій Володимирович.

До кінця року 24 грудня плануються вибори ще у двох ОТГ – Долматівської Голопристанського району та Роздольненської Каховського.Корисні посилання