На Херсонщині в галузі сільського господарства працюватимуть закордонні інвестори

07.04.2017 09:02:48
На Херсонщині в галузі сільського господарства працюватимуть закордонні інвестори

Сьогодні, 7 квітня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з керівництвом міжнародної компанії «Phoenix Commodities DMCC», яка займається виробництвом у галузі сільського господарства.
За ініціативи самої компанії віце-президент «Phoenix Commodities DMCC» пан Нікундж Кумар та представник компанії пан Кешав Кумар виказали бажання обговорити з очільником області питання щодо перспектив налагодження співробітництва в галузі сільського господарства та можливостей впровадження інвестиційних проектів аграрного спрямування.


Гості розповіли про діяльність власної компанії й те, що «Phoenix Commodities DMCC» працює у 25-ти країнах світу, серед яких і Україна, - сільськогосподарські угіддя підприємства налічують 15 тис. га. І якщо спочатку компанія займалася тільки експортуванням товарів, то сьогодні їх діяльність охоплює всі етапи створення сільськогосподарської продукції – від вирощування й до її реалізації.
Наразі робота компанії розгортається й на території Херсонської області. Як поінформував Нікундж Кумар, у їх приватній власності вже є 500 га місцевих земель.
Саме тому представники «Phoenix Commodities DMCC» вирішили звернутися за підтримкою до керівництва облдержадміністрації, адже на виробництві працюватимуть місцеві жителі, а податки сплачуватимуться до місцевого бюджету.


«За п’ять років наша компанія планує вивести Україну на світовий рівень у галузі вирощування часнику. Також є наміри вирощувати помідори й малину. Херсонщина має дуже вигідне географічне розташування, завдяки якому можна зрощувати перелічені культури, постійно використовуючи річну воду», - звернув увагу Нікундж Кумар.
Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив:
«Місцеві сільгоспвиробництва вміють вирощувати традиційні зернові, овочеві та плодово-ягідні культури, до того ж, цей процес супроводжується наукою. Але, разом з тим, сьогодні в області потрібно вирішувати питання сільськогосподарської переробки, адже кількість виробництва дуже висока».


При цьому, очільник області відзначив й те, що коли мова йде про переробку, одразу стає питання логістики і тут Херсонщина має свої привілеї – наявність функціонуючого аеропорту «Херсон» і вже незабаром новоствореного перевалочного терміналу в місті Гола Пристань.
Представники компанії «Phoenix Commodities DMCC» гідно оцінили потенціал Херсонщини у галузі сільського господарства. Також поспілкувалися з Андрієм Гордєєвим і щодо наявних в області індустріальних парків, розвитку «зеленої» енергетики й запевнили, що вже незабаром розпочнуть працювати на території Херсонщини.Корисні посилання