На Херсонщині виконують резолюції Прем'єр-міністра

03.12.2019 17:53:44
На Херсонщині виконують резолюції Прем'єр-міністра

Сьогодні на селекторній нараді з обласними державними адміністраціями під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука говорили, зокрема, про плани розвитку областей, рейтинг голів ОДА та проведення інтернету в школах.  
Погодити перспективні плани розвитку областей та громад всі регіони мають до 10 грудня. Базуючись на цих планах у регіонів буде чітке розуміння, куди інвестувати кошти в першу чергу.  


На селекторній нараді Юрій Гусєв зауважив, що частина повноважень з фінансування урядових програм в області покладено на об’єднані територіальні громади.  Очільник Херсонщини висловив пропозицію щодо розроблення чіткого механізму взаємодії та контролю цих процесів.  
«В окремих об’єднаннях, в яких реалізуються програми за співфінансуванням, ми невчасно отримуємо гроші від органів місцевого самоврядування, і механізмів впливу на це немає. В області ми залучаємо правоохоронців до роботи з очільниками таких громад стосовно їхньої злочинної бездіяльності», - зазначив Юрій Гусєв. 


Також голова облдержадміністрації повідомив і щодо проведення інтернету в школах області. Так, до інтернету вже підключили 150 шкіл Херсонщини, до кінця року буде підключено ще 160 з 400 шкіл. 
Крім того,  під час наради Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет анонсував програму рейтингування найефективніших обласних адміністрацій. Зараз уряд працює над тим, щоб усі державні органи мали чітку систему КРІ.  


«Ми поставили перед собою завдання вийти на певну систему показників, за якою ми зможемо рейтингувати роботу ОДА. Після опитування серед голів ОДА ми врешті-решт отримали 24 показники, які охоплюють різні сектори. Основний акцент йде на економіку та фінанси, також освіта, дороги і так далі. В результаті ми будемо готувати велику зустріч, урочисто нагороджувати тих, хто переміг, зайняв провідні позиції, та проводити розмови з тими, хто займає останнє місце», - зазначив Дмитро Дубілет.Корисні посилання