На Херсонщині вирощуватимуть сорго

03.11.2017 15:13:51
На Херсонщині вирощуватимуть сорго

3 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком  та директором Департаменту АПК Олександром Паливодою провів зустріч з Ярославом Бардиним, генеральним директором ТОВ “Науково-виробниче товариство "УКРСОРГО".
Це підприємство пропонує:
• Техніко-економічне обґрунтування вирощування зернового, цукрового та силосного сорго;
• Поставку насіння гібридів сорго;
• Науково-виробничий супровід вирощування сорго;
• Переробку сорго та його подальшу реалізацію.
І сьогодні Ярослав Бардин звернувся до очільника області Андрія Гордєєва з проханням посприяти впровадженню вирощування цієї культури на Херсонщині. «Ми спілкувалися на цю тему з фермерами південних областей. І побачили, що саме у ваших, херсонських, людей  горять очі, саме вони зацікавлені у вирощуванні сорго», - пояснив він.

До того ж ТОВ “НВТ "УКРСОРГО" планує протягом кількох місяців з моменту підписання угоди про співпрацю побудувати завод для здійснення переробки сорго безпосередньо на території області. 
«Розвиток аграрної сфери Херсонщини допоможе залучити додаткові капіталовкладення, підвищить інвестиційний клімат та  економічну привабливість регіону. У такому випадку кооперація влади та бізнесу допоможе просувати інвестиційні проекти, створювати нові робочі місця, сприятиме надходженню коштів у бюджети всіх рівнів», - наголосив очільник області Андрій Гордєєв.
 «Останніми роками у зв’язку із підвищенням посушливості клімату в степовій зоні України значно зросла потреба в розширенні посівів посухо- і жаростійких культур. Однією із придатних до таких умов культур є сорго. Тому його вирощування у нас є економічно доцільним і агрономічно обґрунтованим», - зауважив заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук.
4 листопада генеральний директор ТОВ “НВТ "УКРСОРГО" Ярослав Бардин у Високопіллі проведе конференцію з питань вирощування сорго з представниками фермерських господарств області, щоб зрозуміти рівень їх зацікавленості у роботі з цією культурою та окреслити перспективи подальшої співпраці.
Наразі дане підприємство активно працює з аграріями Дніпропетровської області. Але вирощування, переробка та експорт такої культури як сорго з часом стає все актуальнішим, тому співробітництво ТОВ “НВТ "УКРСОРГО" та херсонських фермерів буде вигідним для обох сторін.Корисні посилання