На Херсонщині з’явиться нова туристична локація

02.04.2021 16:27:43
На Херсонщині з’явиться нова туристична локація

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко відвідав музей-садибу Остапа Вишні, який відродили восени минулого року. Унікальний історико-культурний об’єкт знаходиться в мальовничому селі Кринки, яке здобуло свою назву через велику кількість криниць з кришталево чистою водою.

Тут заплановано розробити новий туристичний маршрут.

Оглянувши музей-садибу, Микола Якименко зазначив: «Плануємо вже в травні підготувати цей новий туристичний об’єкт для відвідування туристів. Кожен із гостей матиме можливість ознайомитися з історією цієї садиби, дізнатися про життя Остапа Вишні, чим він тут займався, і чим його зацікавила Херсонщина».

Під час реставрації садиби використовувалися будівельні матеріали ті ж, що й століття тому – черепашник, очерет та дерево. Дерев’яні вікна, демонтовані зі старої садиби, після реставрації додали оновленому музею особливого колориту. Погруддя письменника перенесли до нової локації. До музейної експозиції увійшли особисті речі Остапа Вишні, раритетні портрети та фотокартки. До нашого часу збереглися ліжко гумориста, старенька друкарська машинка, особисті записи та навіть вудка, з якою він ходив на риболовлю.

Крім того, вже підріс вишневий сад, який було закладено рік тому.

За словами Миколи Якименка, ця локація викличе неабиякий інтерес не тільки в жителів області, а й у гостей з усієї України.Корисні посилання