Юрій Гусєв зустрівся з жителями Великоолександрівського району

12.08.2019 15:06:00
Юрій Гусєв зустрівся з жителями Великоолександрівського району

12 серпня у Великоолександрівському районі під час спілкування з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим місцеві жителі порушили питання щодо потреби у терміналах габаритно-вагового контролю автомобільного транспорту на дорогах області. Люди обурені тим, що великі вантажівки руйнують і без того розбиті дороги.

Очільник області повідомив, що  нещодавно особисто перевірив роботу двох терміналів і побачив, що один з них досі не працює, а інший – ще навіть не встановлений.
«Ми докладемо максимум зусиль, щоб найближчим часом запустити ваговий контроль, що на в’їзді в Херсон, з камерою, яка транслюватиме в інтернеті його роботу. Другий плануємо запустити протягом місяця», - повідомив Юрій Гусєв.

Також голова облдержадміністрації обговорив з громадою переваги децентралізації, можливість розвитку місцевої інфраструктури.
«Потрібно до кінця року повністю охопити території області об'єднаними територіальними громадами. Ще до кінця року об'єднання здійснюватиметься добровільно. Самі люди повинні визначатися, з ким хочуть об'єднуватися, щоб утворити дійсно спроможні громади», - відзначив Юрій Гусєв.
У ході спілкування люди зверталися до голови облдержадміністрації також щодо житлових та земельних питань.Корисні посилання