На Херсонщині запустився новий медіа-проєкт для популяризації Залізного Порту і Скадовська

29.10.2021 16:03:42
На Херсонщині запустився новий медіа-проєкт для популяризації Залізного Порту і Скадовська

Курортну зону херсонського Причорномор'я розвиватимуть за допомогою сучасних медіа-рішень. Для популяризації рекреаційних зон Залізного Порту і Скадовська, а також острова Джарилгач, запустили новий туристичний онлайн-проєкт Залізний.Ком, мета якого познайомити потенційних відпочивальників з цими курортами за допомогою висококласних 3Д-панорам, знятих з великої висоти, безлічі веб-камер і якісних медійних матеріалів.

Новий сайт створений силами редакції НІАП «Кирилівка.Укр». Залізний.Ком - це перший проєкт даної команди, спрямований на популяризацію Причорномор'я.

Новий ресурс запущений за кошти приватної компанії і медіа-ентузіастів без держфінансування і залучення зовнішніх інвестицій.

Проєкт включає 40 авторських статей по курортам херсонського Причорномор'я, включно з оглядовими матеріалами по районам, пам'яткам, популярним видам розваг та екскурсійним напрямкам, а також більше 30 оглядів готелів, баз відпочинку і гостьових будинків.

Також в рамках проєкту можна подивитися 8 онлайн-трансляції з цієї курортної зони за допомогою встановлених веб-камер, а також віртуально перенестися на узбережжя Чорного моря завдяки докладному 3D-туру, який включає 10 деталізованих сферичних панорам з роздільною здатністю 240 мегапікселів, знятих з великої висоти.

 «Медіа-проєкт Залізний.Ком - це черговий крок, спрямований на підтримку вітчизняного пляжного туризму, особливо актуальну в такі непрості для нього часи. У ньому ми постаралися реалізувати наш кращий досвід, отриманий під час створення попередніх успішних ресурсів, таких як Кирилівка.Укр і Арабатка.UA, які вже давно вийшли за межі цих регіонів», - прокоментував запуск нового проєкту Євген Смєльчаков, засновник і головний редактор zhelezniy.com.

Автори нової туристичної інтернет-платформи мають намір розвивати її і далі. В майбутньому планується реалізація багатомовності, установка нових веб-камер з видами на найцікавіші місця і об'єкти на курортах, розширення блоку з оглядами готелів, доповнених авторськими фото, а також підключення системи агрегації відгуків і подальше розширення нового сайту корисними для туристів статтями і аудіо- візуальними матеріалами. Також в подальшому планується поповнення проекту за рахунок додавання контенту по Приморському і Хорлах.

Відзначимо, що авторський колектив проєкту зараз шукає партнерські готелі або розважальні заклади для установки нових веб-камер в Скадовську, Приморському та Хорлах. Від приймаючої сторони необхідно тільки постійне підключення до мережі інтернет (цілий рік, від 5 мбіт/сек) і надання місця для монтажу. Устаткування для реалізації завдання надається з боку ресурсу на безкоштовній основі.

Корисні посилання