На Херсонщині зустріли перший літак авіарейсу Київ-Херсон-Київ

14.04.2017 18:53:17
На Херсонщині зустріли перший літак авіарейсу Київ-Херсон-Київ

Сьогодні, 14 квітня відбувся запуск авіарейсу, який дозволить залучати інвестиції, приваблювати туристів та робити бізнес комфортніше. 
Урочиста зустріч перших пасажирів авіарейсу та делегації на чолі з головою ОДА Андрієм Гордєєвим відбулась у міжнародному аеропорту «Херсон» за участі представників ЗМІ та запрошених гостей.
На посадку літак першого рейсу зайшов традиційно під «водяною аркою» та з задоволеними комфортним перельотом на борту пасажирами.


Завдяки тому, що обласна влада виступила з ініціативою відновлення аеропорту «Херсон» та проводить для його розвитку цілеспрямовану роботу, він став для області своєрідним локомотивом, який рухає економіку області вперед. Про це зазначив очільник області під час брифінгу.


На згадку усі присутні на урочистому заході отримали у подарунок жовті та блакитні футболки з датою рейсу та написом «Херсонщина - територія майбутнього».
Запуск авіарейсу Київ-Херсон-Київ став можливим завдяки постійному розвитку аеропорту за активної підтримки керівництва ОДА і обласної ради: закуплено необхідне обладнання для обслуговування повітряних суден, що було необхідною умовою для залучення авіакомпанії «МАУ» для співпраці з міжнародним аеропортом «Херсон» та розширенні географії польотів.Корисні посилання