На Каховщині в рамках туру «ЗміниТИ» група експертів обмінювались думками щодо реформ

23.05.2017 13:47:25

Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я розпочала Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», аби зібрати позиції представників найактивніших спільнот Херсонської області для розробки системних змін у країні.

Сьогодні в залі засідань адмінбудівлі місцевої влади пройшло публічне обговорення ключових проблем, які хвилюють громаду Каховщини.

Представники місцевої влади, політичних партій, медичних закладів, громадські активісти і журналісти взяли участь у презентації, яку представила громадська організація "Центр UA" спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров'я, обговорили актуальні питання сьогодення тамосновні проблеми в Україні і кроки, які варто зробити для системних змін.

Андрій Андрушків, лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA розповів про виборче право, зазначивши на тому, що сьогодні в Україні існує ряд перешкод, які заважають реалізації цього права.

В ході заходу обговорювалися проблеми чинної виборчої системи, запропоновувалися варіанти вирішення цих проблем  та з’ясовувалося також як виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні на національному та регіональному рівні.

Так, Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ повідомили присутнім про діяльність організації, направлену на збір по містам України пропозицій та побажань громадян для формування пакету узагальнених пропозицій до Кабінету Міністрів України щодо реалізації медичної реформи в країні.

Протягом дня відбувався діалог про проблеми і варіанти їх рішень у медичній галузі та як реформа системи охорони здоров’я буде впроваджена в життя громадян на рівні міста та об’єднаних територіальних громад. Організатори заходу пообіцяли учасникам обговорення, що інформація та зауваження від нашого краю, озвучені об’єднаними громадами, медичною спільнотою, громадськими організаціями будуть враховані при підготовці матеріалів, що допоможуть якісно провести медичну реформу та внести зміни у законодавчі акти держави, що стосуються забезпечення виборчого процесу, забезпечення прав і свобод громадян.

Корисні посилання