На колегії райдержадміністрації схвалили проект змін до головного фінансового документу

04.06.2018 13:54:30
На колегії райдержадміністрації схвалили проект змін до головного фінансового документу

Сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації проведено позачергове засідання колегії на розгляд якої виносилося єдиним питанням, що стосується внесення змін до головного бюджетного документу району. Засідання відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Миколайовича Салтикова за участі голови районної ради Тетяни Станіславівни Тертичної.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Сергіївна Єремейчук щзвучила загалу пропозиції по внесенню змін до фінансового документа, які викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень.

Запропонаваним проектом рішення дохідна частина загального фонду районного бюджету збільшується на 8 310,8 тис.грн, це кошти що надійшли із місцевих бюджетів та розподілені на витрати по відділу освіти на утримання закладів освіти, функціонування позашкільної освіти і пришкільних таборів, проведення поточного ремонту спортивного залу Федорівської ЗОШ, нарахування на заробітну плату тощо. Задяки прийнятому рішенню збільшуються витрати на фінансування підрозділу КРПО в селі Чорнянка за рахунок передачі коштів з бюджету Н.Кам’янської сільської ради в сумі 15,0. Також, до проекту включено зміну цільового призначення коштів обласного бюджету в сумі 300,0 тис.грн., які передаються до бюджету Чорнянської сільської ради, враховуючи потребу згідно кошторисної документації.

Крім цього внесено пропозицію по спрямуванню частини нерозподіленого вільного залишку коштів в сумі 4327,5 тис.грн. на покриття витрат, які при затвердженні районного бюджету та при внесенні змін до нього не покривались фінансовим ресурсом. Ці кошти будуть направлені на фінансування ДЮСШ і центру надання соціальних послуг на придбання комп’ютерної техніки, на збільшення електричної потужності по Семенівській ЗОШ, співфінансування проекту «Нова українська школа», фінансування заходів районної програми розвитку фізичної культури та спорту тощо.

Також до проекту включені зміни по видаткам, які здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансування програм по соціальному захисту населення. А саме: на 900,0 тис.грн. скорочуються видатки на надання субсидій населенню на придбання твердого та рідкого побутового палива та скрапленого газу та збільшуються на надання пільг населенню на зазначені цілі (вплинули зміни на законодавчому рівні). За словами допоідача выдкритим залишається питання перерахування з обласного бюджету субвенції на функціонування проекту нової української школи, який буде вирішено внайблдижчим часом.

В результаті обговорення колегіально прийнято рішення схвалити проект змін до показників районного бюджету на поточний рік та підготувати і подати відповідні матеріали районній раді для подальшого розгляду та затвердження на сесії, що відбудеться 07 червня.

Корисні посилання