На колегії райдержадміністрації схвалили проект змін головного фінансового документу

30.05.2017 12:49:48

Сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації проведено позачергове засідання колегії на розгляд якої виносилося єдиним питанням, що стосується внесення змін до головного бюджетного документу району. Засідання відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Миколайовича Салтикова за участі голови районної ради Тетяни Станіславівни Тертичної. У роботі колегії також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Сергіївна Єремейчук запропонувала загалу пропозиції по внесенню змін до фінансового документа, які  викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі виділених бюджетних призначень.

Запропонаваним проектом рішення дохідна частина загального фонду районного бюджету збільшується на 2 898,9 тис.грн., це кошти що надійшли із міського, обласного, державного та деяких місцевих бюджетів. Відповідно за рахунок зазначених трансфертів збільшується  видаткова частина районного бюджету. Задяки прийнятому рішенню збільшуються витрати на фінансування КРПО (підрозділ с. Семенівка), на забезпечення пільгового відпуску медикаментів окремим категоріям; на відшкодування ватрості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; на придбання медичної апаратури та обладнання, закупівлю продуктів харчування для харчування учнів, які будуть відвідувати пришкільні табори. Також додаткові кошти будуть спрямовані на проведення ремонту клубного закладу с. Цукури, на ремонт системи опалення ДДЗ с. Чорнянка та на фінансування дошкільної освіти та клубних закладів.

Крім цього внесено пропозицію по спрямуванню частини нерозподіленого вільного залишку коштів в сумі 592,4 тис.грн. на покриття витрат, які при затвердженні районного бюджету та при внесенні змін до нього не покривались фінансовим ресурсом. Ці кошти будуть направлені на фінансування заходів районних програм: інформатизації; життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів; підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми; на придбання медичної апаратури та обладнання для центру первинної допомоги, на оплату праці, фінансування деяких установ тощо.

Даним проектом передбачені кошти в сумі 100,0 тис грн. на передачу іншої субвенції обласному бюджету на співфінансування видатків з придбання шкільних автобусів.Також  даним проектом змін передбачаються кошти на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази шкіл та оснащення засобами навчання, на оплату транспортних послуг для перевезення учнів, які будуть перебувати в пришкільних таборах. Крім цього було затверджено у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних програм у сумі 2 449,3 тис.грн..

В результаті обговорення колегіально прийнято рішення схвалити проект змін до показників районного бюджету на 2017 рік із доповненнями та підготувати і подати відповідні матеріали районній раді  для подальшого розгляду та затвердження на сесії.

Корисні посилання