На колегії РДА затвердили проект змін до головного фінансового документу

29.03.2018 08:58:05
На колегії РДА затвердили проект змін до головного фінансового документу

Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич провела засідання колегії райдержадміністрації, на якому одним із головних питань було внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2018 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Єремейчук Ірина озвучила пропозиції по внесенню змін до фінансового документу викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі бюджетних призначень, виділених попередніми рішеннями сесій.

За інформацією доповідача в зв’язку передачею додаткових трансфертів з інших місцевих бюджетів, а саме: з бюджету міської ради (в сумі 2 540,0 тис.грн.), з обласного бюджету (300,0 тис.грн.), з бюджету Коробківської (26,0 тис.грн.) та Волинської (в сумі 210,3 тис.грн.) сільських рад в цілому пропонується збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету на 3 076,3 тис.грн. Скорочення дохідної частини загального фонду районного бюджету пов’язане зі скороченням субвенції з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 110,0 тис.грн.Таким чином, збільшення дохідної частини – 2 966,3 тис.грн.

Кошти із міського бюджету будуть направлені: на оплату комунальних послуг та енергоносіїв по ЦРЛ.; на придбання медикаментів для окремих категорій громадян; на утримання РЦПМСД та КРОБу – 260,4 тис.грн. ( 205,0 тис.грн. на фонд заробітніорї плати з нарахуваннями 3,0 штатних одиниць, 49,0 тис.грн. на оплату комунальних платежів, 6,4 тис.грн.– комунікаційних послуг).

Коробківська сільська рада передала кошти на утримання посади провідного бібіотекаря , а Волинська. на витрата на Волинський ФП.  З обласного бюджету виділені кошти в сумі 300,0 тис.грн. на ремонт системи опалення дитячого садка в с. Чорнянка, які передаються до бюджету Чорнянської сільської ради.

Також Ірина Сергіївна запропонувала розподілити по спрямуванню вільного залишку коштів в сумі 10 753,6 тис.грн. на покриття витрат, які при формуванні районного бюджету на 2018 рік не покривались доходами та спрямування не використаної в минулому році державної субвенції, яка на сьогоднішній день залишилася на субвенційних рахунках районного бюджету та у  відповідності до діючого законодавства має право бути спрямована на покриття потреб в поточному році.

Відповідно до розподілу додаткових фінансових ресурсів районного бюджету запропоновано кошти направити на встановлення камер відео спостереження та енергозберігаючих ламп в адмінбудівлі,  на висвітлення діяльності в ЗМІ, на функціонування районних бюджетних установ та на утримання районних комунальних установ тощо.

Також даним проектом кошти передбачені на фінансування заходів районних програм «Призовна дільниця», «Надія Каховщини», «Діти Каховщини», інформатизації, літнього оздоровлення дітей, життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, підтримки сім’ї, утвердженння гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, підготовки та відзначення 95-ї річниці утворення району, підтримки малого та середнього підприємництва в районі.

Завдяки внесеним змінам до бюджету з’явиться можливість придбання лінійного прискорювача та пересувного мамографа а також співфінансування безкоштовних медичних обстежень мешканців району мобільними бригадами онкодиспансеру.

В результаті обговорення запропонованого проекту членами колегії прийнято рішення про затвердження даного проекту із змінами та доповненнями.

Корисні посилання