На колегії проаналізували виконання програми літнього оздоровлення та відпочинку дітей та програми соціально-економічного розвитку району за звітний період

25.10.2016 15:30:58
На колегії проаналізували виконання програми літнього оздоровлення та відпочинку дітей та програми соціально-економічного розвитку району за звітний період

25 жовтня відбулося чергове засідання колегії під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Салтикова за участю голови районної ради Тетяни Тертичної.

На засіданні були присутні керівники районних служб, установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники місцевих громад та представники преси.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич підвела підсумки проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року висловивши слова подяки головам сільських рад, які активно долучилися до кампанії та рекомендувала при формуванні бюджетів на наступний рік передбачити відповідні статті витрат та забезпечити фактичне виділення коштів на оздоровлення дітей влітку.

Ольга Леонідівна зазначила, що послугою оздоровлення охоплено всього 868 дітей пільгових категорій. Для організації оздоровлення з районного бюджету виділено 224,00 тис. гривень та 285,090 тис. грн. із сільських бюджетів. Окрім цього районним центром первинної медико-санітарної допомоги було забезпечено оздоровлення 20 дітей у санаторно-курортних закладах.

Послугою відпочинку охоплено 2139 дітей району, на його організацію та проведення з рай бюджету використано 541,676 тисяч гривень.

Завершуючи доповідь Ольга Вакулич підсумувала, що загалом за підсумками районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей всього охоплено послугою 3007 дітей, що складає 72% від загальної кількості дітей району. Загальна сума фінансування становить 1109,066 тис. гривень.

З доповіддю про підсумки виконання Програми за 9 місяців поточного року виступив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко, детально проаналізувавши виконання показників по таким напрямкам розвитку регіону, як «Інвестиційна діяльність», «Робота житлово-комунального господарства», «Соціальна сфера»,  та галузям «Рослинництво», «Тваринництво», «Охорона здоров’я», «Освіта» та окресливши коло питань, які потребують уваги з боку влади.

Говорячи про інвестиційну діяльність Сергій Олександрович зазначив, що на землях Костогризовської сільської ради ПП «Восток-Агро» реалізує інвестиційний проект з будівництва меліораційної мережі, яка включає: електропідстанцію, насосну станцію, магістральні труби  та відгалуження до 14 американським  поливним машинам  Zimmatic. Це дасть можливість 1000 га землі мати зрошення (300га вже є зрошення,  на 700га – планується). Усі 14  Zimmatic будуть підключені до однієї системи  та за допомогою Інтернету є можливість з планшету або телефону керувати поливом тільки одній людині, проект планується завершити у 2017 році. Аналізуючи галузь житлово-комунального господарства зазначено на тому, що ведеться робота по заміні та ремонту вуличної водопровідної мережі, завершеня будівництва локальних очисних споруд з реконструкції каналізаційних мереж с.Роздольне та в інших напрямках.

Підсумовуючи доповідь було зазначено на тому, що спільні зусилля органів виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування району  протягом 9 місяців 2016 року сприяли вирішенню конкретних питань розвитку економіки, культурного і соціального розвитку Каховського району. Було скоординовано зусилля відповідальних за виконання завдань програми на досягнення позитивних результатів. Були впроваджені заходи. спрямовані  на стабілізацію соціально-економічного розвитку району, об’єднання зусиль всіх гілок влади навколо спільних проблем  та інтересів дозволило забезпечити позитивні результати.

Також в ході засідання проаналізовано виконання зведеного та районного бюджету та схвалено проект змін до показників районного бюджету на 2016 рік .

Корисні посилання