На контролі голови районної державної адміністрації

06.10.2017 08:44:51
На контролі голови районної державної адміністрації

Сьогодні, 05 жовтня 2017 року, головою районної державної адміністрації Світланою Коваленко проведено нараду з питання використання коштів субвенції на лікарські засоби по урядовій програмі «Доступні ліки».

У нараді взяли участь голова районної ради Ігор Замма, заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Швець, голова Мирненської селищної ради (ОТГ) Андрій Сучок, головний лікар Каланчацької центральної районної лікарні Сергій Денисенко, головний лікар комунального закладу «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Каланчацької селищної ради Херсонської області Олена Корнієнко та приватні підприємці-власники аптечних закладів, які долучилися до участі у вищезазначеній програмі.

Урядова програма «Доступні ліки» дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму.

Світлана Коваленко зазначила, що питання виконання урядової програми розглянуто на нараді в обласній державній адміністрації. Крім цього, було наголошено на належному стані роботи з даного напрямку у нашому районі.

Головний лікар центральної районної лікарні Сергій Денисенко подякував присутнім за роботу та повідомив, що з початку року з державного бюджету виділено 290 тис. грн. Протягом п’яти місяців поточного року освоєно коштів: у  травні – 18 тис. грн., червні – 29 тис. грн., липні – 27 тис. грн., серпні – 30 тис. грн., вересні – 47 тис. грн. Рішенням XXVІ сесії районної ради VІІ скликання виділено 153,1 тис. грн за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Світлана Коваленко наголосила на тому, що до кінця поточного року необхідно повністю освоїти виділені державою кошти.

Головний лікар комунального закладу «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Корнієнко зазначила, що протягом вересня поточного року було виписано 1900 рецептів, з них: отоварено – 1500 у зв’язку з відсутністю в аптеках ліків, які входять до переліку урядової програми «Доступні ліки».

Робота з реалізації урядової програми із забезпечення населення необхідними лікарськими засобами для амбулаторного лікування продовжується і знаходиться на особистому контролі голови районної державної адміністрації.

Корисні посилання