На контролі питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

14.08.2019 05:54:02
На контролі питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Протягом останніх тижнів у Новотроїцькій райдержадміністрації працювала районна комісія щодо визначення у 2019 році напрямів та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За цей час відбулося 3 її засідання,  на які були запрошені діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування разом з уповноваженими представниками та опікунами неповнолітніх дітей, які потребують придбання житла або виплати грошової компенсації та звернулися з відповідними заявами (29 осіб).

У ході засідань присутніх було ознайомлено із порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженим відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 та механізмом її отримання.

За результатами роботи комісії після вивчення пакету документів, прийнято рішення визначити такими, що мають право на отримання грошової компенсації для придбання житла  усіх 29 осіб. Наразі документи направлені на розгляд відповідної обласної комісії.

Корисні посилання